Školní automat Happysnack

Vážení rodiče,

rádi bychom vám sdělili, že po jarních prázdninách budou v budově školy umístěny dva školní automaty na zdravou svačinku od firmy Happysnack.

V nabídce dodavatele jsou neochucená i ochucená mléka, ovocné přesnídávky, cereální a ovocné výrobky, zeleninové snacky, křupky, sušené maso, voda, ovocné džusy bez přidaného cukru a ochucené nápoje.

Konkrétní sortiment pro náš školní automat se může lišit a nemusí obsahovat vše z nabídky dodavatele. Pro nákup svačinky z automatu je nutné si stáhnout mobilní aplikaci Happysnack, přes kterou se dobíjí kredit k nákupu a provádí úpravy uživatelského účtu. Aplikace umožňuje nastavení denního limitu i omezení výběru svačinek. Aplikaci můžete mít v mobilu nainstalovanou vy, není nutné, aby ji mělo nainstalované v mobilu vaše dítě. Stažení a používání aplikace je zcela zdarma.

Každý žák na prvním stupni obdrží kartu Happysnack do školního automatu od třídního učitele, kterou potřebujete k založení účtu. Pro žáky na druhém stupni bude k dispozici školní automat na mince.

Více informací naleznete na https://happysnack.cz/ nebo v nainstalované aplikaci.

V případě ztráty karty postupujte podle návodu na adrese: https://happysnack.cz/happykarta/
Zboží bude průběžně doplňováno a sortiment se může měnit dle aktuálně zařazovaných novinek.

Veškeré další požadavky, připomínky nebo reklamace se vyřizují pouze
prostřednictvím info@happysnack.cz

 

×